Smart-11 – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 11 кВт, відноситься до серії Volter Smart, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Характеристики
| Тип |
інверторний |
|---|---|
| Фазність |
одна фаза |
| ККД, % |
98 |
| Вхідний діапазон |
110-380 В |
| Швидкодія, мс |
1 |
| Рівень шуму, дБ |
34-40, в залежності від навантаження |
| Вхідний діапазон, під замовлення |
60-380 В- додатково до вартості 1000 грн |
| Максимальний струм, А |
50 |
| Максимальна потужність, кВт |
11 |
| Спосіб монтажу |
на стіну |
| Охолодження |
природне конвекційне+примусове |
| Вихідна напруга |
220 В |
| Точність стабілізації |
±0,5 % |
| Макс. мощность при Umin, кВт |
5,5 |
| Крок стабілізації |
– |
| Відключення при Umin |
90 В |
| Відключення при Umax |
380±10 В |
| Отключение в транзите |
260±5 В |
| Затримка включення |
4,5-7,5 с |
| Кількість ступенів |
безступеневий |
| Габарити (ВхШхГ), мм |
700 х 320 х 120 |
| Маса, кг |
17.5 |
| Клас захисту |
IP20 |
| Вологість, не більше |
40…80% |
| Колір |
сріблястий металік |
| Гарантія |
ДОВІЧНА |
| Температурний діапазон |
Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 50 А |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 380 В |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Номинальная мощность | 11 кВт |
| Тип стабилизатора | Инверторный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.5 кг |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип монтажа | Навесной |
- Цена: 55 920 ₴





