Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В).
В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Тип розміщення:
- навісний
- підлоговий
- настільний
Вбудований захист:
- перегрів
- перенапруга
- низька напруга
Матеріал корпусу - алюміній
Тип індикації - світлодіодна
| Характеристики стабілізатора | |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідна потужність, ВА | 1000 |
| Номінальна вхідна напруга, В(АС) | 145-275 |
| Номінальна вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Вихідна напруга, В(АС) | 220±10% |
| КПД | ≥ 97 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴







