Потужність - 3000 ВА
Напруга - 140-270 В
Вихідна напруга - 220 В
Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В).
В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Тип розміщення:
- підлоговий
- навісний
| Характеристики стабілізатора | |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідна потужність, ВА | 3000 |
| Номінальна вхідна напруга, В(АС) | 140-270 |
| Номінальна вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Вихідна напруга, В(АС) | 220±6% |
| Затримка включення навантаження | 3~8 сек. |
| Час регулювання | ≤ 0,5сек.(при зміні напруги на 10%) |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від перенапруги | + |
| Захист від перегріву | + |
| КПД | ≥ 97 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Повна потужність | 3 кВА |
| ККД, не менше | 97 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴



