Потужність - 5000 ВА
Напруга - 140-270 В
Вихідна напруга - 220 В
Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В).
В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Тип розміщення:
- підлоговий
- навісний
|
|||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 5 кВА |
| ККД, не менше | 97 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 811 ₴





